Najczęściej zadawane pytania

 

 1. Co to jest paintball ?
 • jest to gra militarna polegająca na eliminacji przeciwników poprzez trafienie ich kulka wypełniona kolorowa farba. Cała rozgrywka odbywa si ę na specjalnie przygotowanym polu.
 1. Kto może brać udział w zabawie ?
 • praktycznie każdy kto tylko ma ochotę, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku ze względu, że uderzenie kulki daje się odczuć, dlatego tez dzieci poniżej 15 roku życia i osoby schorowane zapraszamy do nas jednak rozgrywka mogą obserwować z za siatek a obsługa na pewno nie pozwoli im się nudzić.
 1. Ile trwa zabawa ?
 • Nigdy nie ograniczamy czasu zabawy, to grupa decyduje o której przyjedzie i jak długo chce się bawić, jedynym ograniczeniem jest chęć grupy do zabawy jednaj z doświadczenia wiemy, że przeciętna gra trwa około 3-4 godzin, ewentualnie dłużej jeśli uczestnicy chcą zorganizowania ogniska po rozgrywce.
 1. Co trzeba mieć ze sobą?
 • Sportowe wygodne obuwie i chęć zabawy, ponieważ pełne umundurowanie i sprzęt do gry zapewnia organizator, który tez jest odpowiedzialny za wasza wspaniałą i niezapomnianą zabawę .
 1. Czy uderzenie kulki boli?
 • Uderzenie kulki jest odczuwalne, jednak nie jest na tyle bolesne aby stwarzało traumę dla uczestnika, czy uniemożliwiało dalszą zabawę.
 1. czy za pierwszym razem trzeba mieć o tym pojęcie?
 • Nie ponieważ nasi organizatorzy przed rozpoczęciem zabawy instrują wszystkich uczestników o zasadach rozgrywki, omawiają scenariusze i pomagają wybrać najlepsza strategie i taktykę, jak również omawiają zasady BHP, gwarantujemy, że po zabawie każdy z was będzie profesjonalista w tej dziedzinie 🙂
 1. Ile może grać najmniej a ile najwięcej ludzi?
 • Najmniej na naszym polu może grać 8 osób, ze względu na rozmiar pola po prostu mniej osób się gubi i inni nie potrafią się odnaleść a co za tym idzie zabawa nie ma sensu, ponieważ nie ma do kogo strzelać. Natomiast najwięcej osób ile przyjmuje pole to 30 z tej samej przyczyny, ponieważ większa grupa jest zbyt liczna i robi się tłoczno. Jeśli jednak przyjedzie mniejsza grupa niż 8 osób oczywiście organizujemy imprezę jednak pobieramy opłatę w wysokości 50zł za każdą osobę nie obecna do liczby 8.